سامان ویژن

سامانه سامان ویژن کارگزاری بانک سامان مجموعه ای از اخبارها و تحولات مهم کشور می‌باشد که در ماه‌های جاری گذشته و برروی بورس تاثیراتی گذاشته است.

top-image

پایه‌گذاری سامان‌ویژن در شهریور ماه سال 1399 رقم خورد که از آبان ماه همان سال فعالیت حرفه‌ای خود را شروع کرد. هدف از تشکیل این شخصیت حقوقی، تسهیل روند سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گوناگون، کسب بهترین بازدهی با توجه به روند موجود و ریسک‌پذیری هر سرمایه‌گذار و مسلط شدن همراهان این گروه بر اوضاع بازار سرمایه و سایر بخش‌های اقتصاد ایران و جهان می‌باشد. این گروه به مدیریت ساناز دستغیبی و همکاری آنا حمیدیان و نسترن اسدیان فعالیت می-کند.

 این گروه خدمات گوناگونی همچون تحلیل بنیادی و تکنیکال سهام، بررسی بازارهای مالی، ارائه مقالات تحلیلی در حوزه موضوعات روز، اخبار مرتبط با مدیریت ثروت، بازار سرمایه و بازارهای موازی مانند رمزارزها، مسکن، خودرو و غیره را ارائه می‌دهد. همچنین در دستور کار خود ارائه محصولاتی همچون نشریه و گزارشات مرتبط با بازارهای مالی و اقتصاد جهانی، برگزاری گفتمان‌ها و رویدادهای برخط و غیر برخط برای طیف گسترده‌ای از مشتریان که می‌توانند بر اساس ریسک سنجی شخصی و اهداف مالی خود مطالب مورد کاربردشان را بیایند، قرار داده است. هدف از فعالیت‌های این گروه دستیابی به توسعه اقتصادی، مدیریت ثروت و فرصت‌های مالی در بازارهای گوناگون برای اقشار مختلف جامعه است.

در بخش جهانگردی و ایرانگردی، اطلاعات دقیق و به‌روزی را از تمام بازارهای سرمایه در اختیار همراهان خود قرار داده تا بتوانند تصمیمات مالی خود را مطمئن‌تر اتخاذ نمایند. 

همچنین در بخش اقتصادگردی، مطالعه و بررسی سهم عظیمی از بازارهای مختلف همچون مسکن، خودرو و رمزارز و مؤلفه‌های اقتصاد کلان مانند تورم، سپرده‌های بانکی، نقدینگی و ارز را در دستور کار خود قرار داده تا دید بهتری به سرمایه‌گذاران بدهیم. 

همچنین در بخش تحلیل بنیادی، سهام و صنایع مختلف بازار را از دید جهانی و بازار ایران تحلیل نموده و پیش بینی سودآوری شرکت ها و وضعیت بازار را ارائه می نماییم.

علاوه بر تمام مطالب ذکر شده همواره در تلاش هستیم تا تمامیه مباحث روز دنیا در حوزه اقتصادی و مالی از جمله بحران‎‌های مالی، بررسی صنایع مختلف در ایران و جهان و سایر مباحث روز را پوشش دهیم.

 همواره در تلاشیم تا همراهان خود را از تمام جوانب بازار سرمایه و اقتصاد کشور مطلع نموده و راه سرمایه‌گذاری را برای آنان تسهیل نماییم.

Loading