گروه بهمن زیر بار دستورالعمل شورای رقابت نرفت!

گروه بهمن زیر بار دستورالعمل شورای رقابت نرفت!

شورای رقابت روز گذشته در دستورالعملی عرضه خودرو در بورس کالا را حذف کرد؛ اما گروه بهمن زیر بار این دستورالعمل نرفت!

به گزارش تجارت‌نیوز، شورای رقابت دیروز در دستورالعملی عرضه خودرو در بورس کالا را لغو کرد.

گروه بهمن نیز امروز این دستورالعمل شورای رقابت را نپذیرفت و در نامه‌ای نوشت: شرکت گروه بهمن اعتقاد دارد مصوبه مذکور نافی سایر قوانین جاری کشور درخصوص کالاهای پذیرفته شده در بورس کالا است و لذا قصد پیگیری موضوع را از طریق مجاری قانونی دارد.
ضمنا برنامه فروش سال 1401 شرکت فرعی بهمن موتور از طریق بورس کالا و سایر روش‌ها صورت پذیرفته است و این مصوبه  تاثیری بر عملکرد سال جاری این شرکت نخواهد داشت.

پیرو اخبار منتشر شده در پایگاه خبری شوراي رقابت مبنی بر تصويب دستورالعمل تنظيم بازار خودروي سواري به استحضار می‌رساند درخصوص افشا آثار مالی مصوبه پانصد و چهل و سومين جلسه شورای رقابت مبنی بر تصويب دستورالعمل تنظيم بازار خودروی سواری بر عملکرد سال جاری، شرکت گروه بهمن اعتقاد دارد مصوبه مذکور نافی ساير قوانين جاری کشور درخصوص کالاهاي پذيرفته شده در بورس کالا است و لذا قصد پيگيري موضوع از طريق مجاري قانوني را دارد.

ضمنا برنامه فروش سال 1401 شرکت فرعي بهمن موتور ازطريق بورس کالا و ساير روش ها صورت پذيرفته است و اين مصوبه تاثيري بر عملکرد سال جاري اين شرکت نخواهد داشت. لازم به ذکر است درصورتيکه به هردليلي اجراي اين مصوبه الزامي گردد، آثار مالي قابل توجه آن در روند مالی سال آتی، قابل بررسی است.

بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود...Loading