کارگزاری بانک سامان با همکاری شرکت داده پردازی اطلاعات مالی در راستای حرفه ای تر و اصولی تر شدن معاملات شما کاربران عزیز اقدام به راه اندازی اتاق تحلیل در سامانه معاملاتی آنلاین پلاس خود کرده است. زین پس شما عزیزان قادر خواهید بودید در سامانه آنلاین پلاس تحلیل تکنیکال و بنیادی سهام دلخواه خود را به طور رایگان دریافت کنید.در مطلب زیر توضیحات مختصری داده شده برای آشنایی و چگونگی ورود به سیستم اتاق تحلیل. با ما همراه باشید.....

راهنمای ورود به اتاق تحلیل سهام

  • وارد صفحه معاملات آنلاین کارگزاری بانک سامان به آدرس https://online.samanbourse.ir شوید.
  • با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه آنلاین پلاس شوید.

 

  • اگر در پرتفوی خود نزد کارگزاری بانک سامان سهامی دارید در قسمت سبد بان نشانگر موس را بر روی نماد مورد نظر ببرید.در کنار نام نماد سهم یک علامت ... مشاهده می کنید به نام اطلاعات تکمیلی.بر روی آن کلیک کنید و وارد آخرین زیر منوی آن به نام اتاق ارزیابی شوید.
  • لطفا دقت فرمایید اگر در پرتفوی نزد کارگزاری بانک سامان خود سهمی ندارید به وسیله افزودن نماد در قسمت دیده بان، نماد مورد نظر را اضافه کنید و بقیه مراحل را مانند قسمت بالا طی نمایید.
  • در اتاق تحلیل دو روش برای ورود کاربران در نظر گرفته شد.شما برای ورود به اتاق تحلیل لازم است ابتدا کد اعتبار سنجی را دریافت نمایید.این کد به دو روش پیامک و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
  • لطفا توجه فرمایید انتخاب روش دریافت کد اعتبار سنجی به عهده کاربر است ولی از هر کدام از این دو روش که قصد ورود به اتاق تحیل را دارید از شماره همراه و یا ایمیلی استفاده کنید که در هنگام افتتاح حساب کاربری نزد کارگزاری بانک سامان درفرم های کارگزاری ثبت نمودید. با استفاده از کد 5 رقمی که برای شما پیامک و یا ایمیل شده است وارد اتاق تحلیل سامان شوید.در ابتدا از شما خواسته شده نوع تحلیل مورد نیاز خود را مشخص کنید، که با توجه به نیاز و شرایط معامله گری خود میتوانید از تحلیل تکنیکال و یا تحلیل بنیادی و یا هر دو تحلیل استفاده نمایید. 

تحلیل تکنیکال:

همان طور که مشاهده می کنید با مشخصات خود وارد اتاق تحلیل قسمت تحلیل تکنیکال شدید.نمودار نمادی که در آنلاین پلاس انتخاب کردید را به صورت پیش فرض در نمودار تکنیکالی مشاهده می کنید. نمودار تکنیکال شامل: - نمودار قیمت کلیه شرکت‌های فعال در بورس و فرابورس از سال ۱۳۸۰ تا کنون به دو صورت تعدیل شده و تعدیل نشده - نمودار کلیه شاخص‌های بورس، فرابورس و صنایع

تحلیل بنیادی:

اتاق ارزیابی شرکت‌ها، امکان دسترسی به مهمترین اطلاعات یک شرکت در کوتاهترین زمان ممکن را برای سرمایه‌گذاران و تحلیلگران ایجاد می کند. این سامانه، علاوه بر محتوای متنی، اخبار و تحلیل‌ها، عملکرد مالی شرکت را نیز پردازش می‌کند و در قالبی نزدیک به تصمیم گیری و با بهره‌گیری از رنگ‌ها و اندازه ها به کاربران ارائه می دهد. اتاق ارزیابی به کلیه افراد حقیقی و حقوقی متخصص و غیر متخصص فعال در بازار سرمایه این امکان را می دهد که بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن شرکتی را از منظر بنیادی و تکنیکال بررسی کنند و وضعیت شرکت را در صنعت مورد ارزیابی قرار دهند.

Loading